jako!tohle je docela urážka vůči tokiáčům!

20. dubna 2008 v 21:07 | ....::::alie TH::::....
5. 12. 2007 06:00

Wyclef Jean: Carnival Vol. II (Memoirs Of An Immigrant)

Wyclef Jean: Carnival Vol. II (Memoirs Of An Immigrant) Od vydání sólového debutového alba The Carnival amerického rappera/producenta/skladatele/aktivisty Wyclefa Jeana (ano, toho z The Fugees) uplynulo deset let. Toto výročí se Wyclef rozhodl oslavit albem nazvaným Carnival Vol. II (Memoirs Of An Immigrant). Na nahrávání se podílela celá řada hvězd jako například Shakira, Paul Simon, Mary J. Blidge, Nora Jones, Will.I.Am, Serj Tankian (System Of A Down).
Sony/BMG

Honza Nedvěd: Ta noc, kdy mi vyšlo slunce

Honza Nedvěd: Ta noc, kdy mi vyšlo slunce

Honza Nedvěd vydává další řadové album, na kterém se po jedenácti letech sešel ke spolupráci se svým bratrem Františkem. Deska je překvapivě pestrá a různorodá, jak hudebně, tak textařsky i aranžérsky. Z písní, které složil během posledních dvou let, vybral devatenáct nejmilejších.
Universal Music

Too $hort: Get Off The Stage

Too $hort: Get Off The Stage
Neuvěřitelných téměř pětadvacet let se na špici hiphopové scény pohybuje oaklandský rodák známý pod šifrou Too $hort. Také počet desek má na svém kontě úctyhodný, právě dospěl k číslu sedmnáct, které nazval Get Off The Stage. Pilotní singl This My One nahrál s dalším legendárním rapperem E-40.
Sony BMG

Tokio Hotel: Zimmer 483: Live in Europe

Tokio Hotel: Zimmer 483: Live in Europe
Němečtí bezpohlavní mladíci z Tokio Hotel už prakticky dobili celý svět, aby se odhodlali k dalšímu logickému kroku a natočili živé CD a samozřejmě i DVD. Koncert byl natočen v německém Oberhausenu a osmdesáti minutový záznam obsahuje všechny největší hity kapely. Na druhém DVD disku naleznete spoustu bonusů, jako tour dokument z backstage, rozhovory se všemi členy kapely a další.
Universal Music

Ivan Mládek: Banjo Band Story 2

Ač se podstata těch písniček zdá prostá, není to žádný naprázdno meloucí hudební kafemlejnek. Tento mohutný přísun notoricky slavných i notoricky povědomých písní má totiž opravdu velmi profesionální jádro. Drtivé refrénové slogany jsou korunovací zahřívacích slok, goodtimová muzika je swingová i šramlová podle aktuální potřeby a muzikanti vzhledově snad občas bizarní, ale především výborní.Supraphon
Jean Michael Jarre: Oxygene 30 Aniversary
Jean Michael Jarre: Oxygene 30 Aniversary
Ikona elektronické hudby Jean Michael Jarre působí na scéně již třicet let, tolik právě uplynulo od vydání jeho debutu Oxygene. K tomuto úctyhodnému výročí vydává tuto památnou desku kompletně zremasterovanou a ve speciální edici si budete moci vybrat ze tří formátů - klasické CD, komplet CD a DVD a limitované CD s 3D - DVD , která má podtitul Live In Your Living Room.
EMIprej němečtí bezpohlavní mladíci!!!!!!!!co si to myslej jako!zdroj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama